اطلاعیه استخدام نیرو مورد نیاز شرکت حکیم مس

پیرو جمع آوری بانک اطلاعات فرزندان بیکار بازنشستگان

بدینوسیله به اطلاع میرساند بازنشستگانی فرزندان انها دارای مدراک ذیل میباشند:

۱دستیار دندانپزشک با مدرک جهاد دانشگاهی.

۲ماما٬ با مدرک مامایی.

 جهت استخدام در شرکت حکیم مس  اطلاعات ذیل را  حداکثر تا پایان وقت اداری شنبه مورخ ۱۲/ ۹/ ۱۴۰۱ به شماره موبایل ۰۹۰۳۸۹۶۵۳۰۰ پیامک نمائید.

نام و نام خانوادگی متقاضی-کدملی – تارخ تولد- دانشگاه محل تحصیل – مدرک مقطع تحصیلی- معدل – نام پدرمتقاضی – شماره کار پدر – شهر و آدرس محل سکونتشماره تلفن

*توضیح اینکه در بانک اطلاعاتی موجود متقاضی موارد فوق الذکر وجود ندارد.

کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

گزارش شماره ۸ عملکرد کارگروه رفع مشکلات اساسنامه صندوق

                                                بنام خدا

جلسه کارگروه در تاریخ شنبه ۲۸ آبان ماه بصورت ویدئو کنفرانس و حضوری با مرکزیت دفتر مدیریت عامل صندوق بازنشستگی مس در تهران تشکیل گردید.

در این جلسه اعضای کارگروه اقدامات انجام شده طی دوهفته گذشته، پیشرفتهای حاصله و شرایط فعلی و سناریوهای محتمل را مورد بحث و بررسی قراردادند.

در این جلسه آقای سلطانی مشاور حقوقی صندوق ابراز داشتند علیرغم  منقضی شدن مهلت قانونی ، وزارت رفاه هنوز لایحه دفاعی خود را به دیوان عدالت اداری ارائه نکرده  و لایحه بعدی ما تا دوشنبه به دیوان تقدیم خواهد شد.

ایشان همچنین از پیگیریهای برخی افراد از دفتر شعبه دیوان و ایجاد مزاحمت برای وکلای پرونده و سوال پیچ کردن آنها شکایت داشته و بشدت از این عدم هماهنگی وبی اعتمادی ها ، باور کردن شایعات بی اساس و به گفته خودشان قهرمان بازیها و اظهار فضلها ابراز نارضایتی نموده و بر تاثیر منفی این جوسازیها و تندرویها بر پرونده تاکید داشتند.

 سایر اعضای کارگروه نیز سیر پرونده در دو مسیر جداگانه هیئت دولت و مجلس را تشریح نمودند و هریک جلسات ، مذاکرات و مکاتباتی را که طی دوهفته گذشته با مقامات ذیربط دولت و نمایندگان و مسئولین اجرایی نهادهای ذیربط  مجلس  و دولت داشتند و نتایج حاصله را به سایر اعضا گزارش دادند.

همچنین موضوع طومار در حال امضاء توسط مشارکین محترم نیز مطرح شد که همه اعضای کارگروه از آن استقبال و تشکر نموده و بر لزوم جمع آوری حداکثر امضاهای ممکن تاکید و سفارش نمودند.

در پایان اقدامات لازم بعدی برای پیشبرد کار تا جلسه بعدی مورد تاکید قرار گرفت و اعضای ذیربط در کارگروه برای انجام و پیگیری موارد مذکور داوطلب و یا موظف گردیدند. 

 با عرض پوزش و علیرغم درک نگرانیهای همکاران ، جهت رعایت برخی موارد ، گزارش با تاخیر حساب شده و طبق معمول بدون ذکر جزئیات ارائه میگردد.والسلام

کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

اطلاعیـــــــه

در مورد بازنگری هزینه های دندانپزشکی سال ۱۴۰۱

 بدینوسیله باطلاع ان دسته از بازنشستگانی که هزینه های دندانپزشکی مربوط به سال ۱۴۰۱ را به واحد درمان ارسال و در پرداخت هزینه ها  تفاوت آشکاری ملاحظه نموده اند لطفاً مستندات خود را تحویل دفاتر کانون داده تا در مورد بازنگری باواحد درمان هماهنگی لازم بعمل آید%

کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

اطلاعیه جلسه طرح مسائل درمانی (۱)

                                                            بنام خدا

دوستان و همکاران در تاریخ۲۰ / ۷ / ۱۴۰۱ به دعوت دوستان هیئت مدیره رفسنجان(آقایان آل سعدی و زینلی زاده) و تعدادی از منتخبین مجمع نمایندگان جلسه ای با حضور آقایان دکتر زاد صالحی و دکتر سعدلو و خانم محمدیاری با حضور جمعی از پیشکسوتان شهر رفسنجان در محل دفتر کانون رفسنجان  تشکیل گردید و پیراموان مسائل و مشکلات درمانی مباحثی مطرح گردید .

گزارش ذیل از سوی دوستان هیئت مدیره در رفسنجان تهیه که جهت اطلاع شما بزرگواران ارسال میگردد.

(البته باید خاطر نشان گردد بزودی جلسه ای مشترک در همین راستا با طرح مسائل بیشتر و جامع و کاملتر در مورد درمان و مشکلات آن که در بر گیرنده مشکلات همه دوستان و همه شهرهایی که گروهی از  بازنشستگان در آنها سکونت دارند با مسئولین فوق الذکر برگزار میگردد ٬ انشا الله بعد برگزاری گزارش مبسوطی جهت اطلاع عزیزان ارسال خواهد شد).

*دیدار مدیر بهداشت و درمان  و خودپزشک معتمد مجتمع مس سرچشمه با نمایندگان مجمع بازنشستگان درکانون  رفسنجان

مورخ ۲۰/ ۷/ ۱۴۰۱ ساعت یازده صبح،جلسه ای با حضور آقای دکتر سعدلو ، آقای دکتر زاد صالحی ،خانم محمدیاری و عده ای از نمایندگان مجمع  در محل کانون رفسنجان  تشکیل گردید.

در ابتدا آقای دکتر سعدلو ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این جلسات قول مساعدت  در تمامی زمینه های بهداشت و درمان را به بازنشستگان دادند .

آقای مهندس آل سعدی از هیأت مدیره کانون بازنشستگان ،ضمن خوش آمد گویی به مهمانان گرامی ،موارد و مشکلاتی  در مورد بهداشت و درمان بازنشستگان مطرح کردند که پاسخهای مدیربهداشت وپزشک معتمد در ذیل آمده است :

ا- در مورد مشکل کلینیک دندانپزشکی رفسنجان و تأخیر در نوبت دهی و پذیرش بیماران مقرر گردید پذیرش بیماران آزاد متوقف شود و کار احداث کلینیک دندانپزشکی در رفسنجان آغاز شود .

ضمن اینکه کلینیک دندانپزشکی کرمان تا پایان آذرماه انشالله راه اندازی خواهد شد ( ضمن اینکه کلینیک سیرجان نیز  اقدام بعدی خواهد بود.)

۲تأخیر در پرداخت هزینه های پزشکی_ اگر امور مالی هزینه ها را پرداخت کند از جانب بهداشت و  درمان تأخیری نخواهد بود 

۳-اقدامات اولیه نسخه آنلاین انجام شده، درصورت آماده سازی زیر ساختها عملی خواهد گردید .

۴-پیرو این مهم که روند صحیحی در تحویل نسخه ها داشته باشیم و نواقص در بدو کار رفع شوند ،طرح پیشخوان خدمات درمانی به زودی اجرایی می‌شود .

۵-  سه داروخانه جدید در کرمان و سه داروخانه در سیرجان به زودی قرارداد منعقد خواهد گردید

۶-اسکان همراه بیماران  شیمی درمانی در یزد و کرمان فراهم شده است .

۷-  فرم عینک از سه سال به دوسال و شیشه به یکسال کاهش یافته است .

*اقدامات جدید*

ابلاغ تعرفه های جدید دندانپزشکی برای پوشش کامل در سال ۱۴۰۱

اضافه شدن ۲ ایمپلنت به افرادی که  دست دندان کامل نیاز دارند 

پرداخت حق نگهداری افراد معلول به فرد اصلی و همسر علاوه بر فرزندان و افزایش مقدار آن 

آماده سازی فارماکوپه جدید مس برای پوشش هزینه های دارویی

کاهش فرانشیز درمان از ۱۰درصد به ۵درصد  و کاهش  فرانشیز(پرداختی بیمار) دندانپزشکی  از ۱۰درصد به ۷درصد 

افزایش عضو پیوندی به مبلغ ۳۰۰ملیون تومان  

 ✅افزایش پرداخت سقف سمعک و سایر اقلام سقف دار 

پرداخت هزینه به بیماران حوادث ترافیکی 

 جلسه در ساعت ۱۴به پایان رسید و بازنشستگان از حضور مدیر و پرسنل بهداشت تشکر و قدردانی کردند …..

کانون بازنشستگان صنایع مس ایران                      مورخ ۲۳ / ۷ / ۱۴۰۱

اطلاعیه

بنام خدا

بدینوسیله از کلیه بازنشستگان مشارک صندوق بازنشستگی صنایع مس ایران که دارای فرزندان بیکار می باشند ( و در جایی مشغول بکار نمی باشند) در خواست می گردد جهت بروز رسانی بانک اطلاعاتی صندوق بازنشستگی ( که قبلاً وجود داشته  ) در اسرع وقت اطلاعات ذیل را به شماره ۰۹۰۳۸۹۶۵۳۰۰ پیامک نمایند.

۱-نام و نام خانوادگی متقاضی ۲- شماره ملی  3-رشته تحصیلی و مقطع تحصیلی ۴- دانشگاه  محل تحصیل     5- معدل فارغ التحصیلی ۶ – تاریخ تولد  7- نام پدر          8 -شماره  پرسنلی  پدر             9- ادرس محل سکونت         10- تلفن تماس

  کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

اطلاعیه

                                        بنام خدا                                        

گزارش شماره ۴ عملکرد کارگروه پیگیری رفع موانع قانونی اساسنامه صندوق

   به استحضار میرساند ، پیرو اقدامات و مکاتبات انجام شده قبلی و ابلاغ دستور موقت دیوان عدالت اداری به معاونت محترم حقوقی رئیس جمهور، دیروز یک نامه خیلی فوری ( پیوست) از رئیس امور هماهنگی و رفع اختلافات دستگاههای اجراییِ معاونت حقوقی  رئیس جمهور دریافت شد که امروز چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ در جلسه ای در محل نهاد ریاست جمهوری در مورد “اساسنامه صندوق بازنشستگی مس” شرکت نمائیم.

این جلسه ساعت ۹.۲۰ صبح با حضور نمایندگان معاونت حقوقی رئیس جمهور، وزارت رفاه ، وزارت صمت و تیم ما آقایان دکتر  رحمتی معاون هماهنگی مس ، یزدانی مدیرعامل صندوق بازنشستگی مس، دکتر صدوقی مشاور حقوقی و سیف الحسینی در این جلسه شرکت کردیم.

پس از بیش از دوساعت بحث و تبادل نظر، آقای مشهدی زاده( رئیس امور هماهنگی و رفع اختلافات دستگاههای اجراییِ معاونت حقوقی رئیس جمهور)پس از جمعبندی نقطه نظرات ،اظهار داشتند خلاصه مذاکرات جلسه،دفاعیات،استدلالهای طرفین بهمراه نقطه نظرات خود و تیمشان ، جهت تصمیم گیری نهایی به مقامات بالاتر ( معاونت حقوقی و در نهایت خود رئیس جمهور) منعکس و تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

من ا… توفیق

حمید زارع

نماینده کانون بازنشستگان در کارگروه

۱۴۰۱/۰۶/۳۰

اطلاعیه

 بنام خدا

 بدینوسیله از اعضای  محترم کانون بازنشستگان صنایع مس ایران که دارای فرزند بیکار با شرایط ذیل می باشند،خواهشمند است در ساعت اداری (۸ الی ۱۵ )تقاضای کتبی خود را به همراه   کپی     مدارک ذیل الذکر در اسرع وقت به دفتر مرکزی کانون به شماره تلفن های ۰۳۴۳۲۸۱۹۱۲۱ و ۰۳۴۳۲۴۷۶۴۷۶ فاکس یا شخصا تحویل فرمایند توضیح اینکه ارسال مدارک از طریق فضای مجازی مردود است

۱-راننده لودر

۲-راننده لیف تراک

۳- راننده دامپ تراک

لازم به ذکر است کلیه متقاضیان باید دارای شرایط ذیل باشند:

۱-حداکثر سن ۳۵ سال

۲-گواهینامه مخصوص موارد ۱ تا ۳

۳- داشتن مدرک دیپلم

۴ – داشتن پایاین خدمت یا معافیت  غیر پزشکی

۵-حکم یا کارت شناسایی بازنشسته

                                 کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

گزارش شماره۲ کارگروه پیگیری رفع موانع قانونی اساسنامه کانون

بنام خدا
اطلاعیه
گزارش شماره ۲ کارگروه پیگیری رفع موانع قانونی اساسنامه کانون
بدینوسیله به استحضار اعضای محترم موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران میرساند امروز شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ ساعت ۹ صبح جلسه ای با حضور آقایان دکتر پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، دکتر پورسید معاونت حقوقی مجلس و کارشناسان مربوطه ، دکتر رستمی مدیریت عامل مس، دکتر رحمتی معاونت هماهنگی، دکتر پیلوا ،دکتردورودی و دکتر صدوقی مشاورین حقوقی مس ،آقای یزدانی راد ( مدیرعامل جدید صندوق) دکتر شیخ رئیس هیئت مدیره صندوق، آقای سیف الحسینی و اینجانب در محل کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار گردید.
دراین جلسه شکوائیه تهیه شده به انضمام ۶۳۲ امضای جمع آوری شده شما عزیزان از شهرهای مختلف و دونسخه برابر اصل شده امضاها، با سه عنوان رئیس کمیسیون اقتصادی ، مجمع نمایندگان مجلس و رئیس جمهور تحویل دکتر پورابراهیمی گردید. سپس اهلیت استنادات قانونی وزارت رفاه برای تغییر اساسنامه صندوق مس مورد بحث و بررسی قرار گرفت و همگی به این باور مشترک رسیدیم که صندوق مس از حیطه قوانین یاد شده مستثنی میباشد. سپس بر مبنای توافقات جلسه ، دبیر کمیسیون اقتصادی، نامه ای با امضای دکتر پور ابراهیمی به سرپرست وزارت رفاه تهیه کرد که پیرو هماهنگی قبلی انجام شده با آقای زاهدی وفا سرپرست وزارت رفاه، گروهی متشکل از آقایان دکتر پورابراهیمی ، دکتر رستمی ،دکتر دورودی مهندس یزدانی راد ،دکترشیخ و اینجانب به وزارت رفاه رفتیم. از طرفی در هفته گذشته نامه ای در همین زمینه از سوی مس به رئیس جمهور و از سوی ایشان به معاونت حقوقی ارجاع شده بود و طی تماسی از سوی حوزه معاونت حقوقی رئیس جمهور با مس ، برای ساعت۱۱ صبح امروز وقت داده بودند، لذا سایر اعضای کارگروه آقایان دکتر رحمتی ، دکتر پیلوا ، دکتر صدوقی و سیف الحسینی همزمان به نهاد ریاست جمهوری رفتند.
در جلسه وزارت رفاه ، دکتر پورابراهیمی ضمن ارائه توضیحات حاصل از جمعبندی جلسه کمیسیون اقتصادی ، با تسلیم نامه فوق الذکر به سرپرست وزارت ، از ایشان خواستند دستور توقف اجرای مصوبه را صادر و جلسات کارشناسی برای لغو کامل مصوبه برگزار گردد.
هریک از حاضرین نیز توضیحاتی در رد مصوبه مذکور ارائه نمودند و بنده نیز به نمایندگی از مشارکین صندوق رسماً مخالفت خود و سایر مشارکین را با اجرای این مصوبه اعلام کردم .
آقای زاهدی وفا سرپرست وزارت رفاه، ضمن بیان ارقام هنگفتی که سال گذشته دولت به صندوقهای بازنشستگی زیرمجموعه آن وزارتخانه کمک کرده است ، اظهارداشت ما بدنبال افزایش ابواب جمعی خود نیستیم.
در پایان جلسه، سرپرست وزارت رفاه نامه کمیسیون اقتصادی مجلس را به خانم واحدی مدیر کل حقوقی وزارتخانه رفاه و معاونت حقوقی تامین اجتماعی جهت بررسی و اعلام نظر در مورد توقف اصلاح ساختار،ارجاع نمود.
درساعت ۳ عصر نیز جلسه جمعبندی با حضور دوستانی که به تهاد ریاست جمهوری رفته و بسیار راضی بودند برگزار شد و در مورد نحوه پیگیری کار از نهادهای یاد شده برنامه ریزی گردید و برای شرکت در جلسه ساعت ۹ صبح فردا با آقای دکتر مظفری رئیس دیوان عدالت اداری هماهنگیهای لازم صورت پذیرفت.
کماکان به استحضار دوستان محترم میرسانم در سایه الطاف الهی و تلاش مجدانه دکتر پورابراهیمی ، دکتر رستمی و اعضای کارگروه ، فرایند توقف و لغو مصوبه بخوبی پیش میرود و انشاءالله بزودی شاهد لغو کامل این مصوبه خواهیم بود.
الهم اجعل عواقب امورنا خیرا
حمید زارع- نماینده کانون بازنشستگان در کارگروه

گزارش دیدار با نمایندگان کرمان در مجلس شورای اسلامی

    بنام خدا                                            

 اطلاعیه

گزارش دیدار با نمایندگان کرمان در مجلس شورای اسلامی

دوستان، همکاران و پیشکسوتان گرامی

امروز با تلاش و پیگیریهای آقایان سیف الحسینی، بهاءالدینی ، شیخ الاسلامی و سایر دوستان و همکاران  در خدمت برخی از شما، دو جلسه مهم با آقایان دکتر پور ابراهیمی و دکتر زاهدی، نمایندگان محترم کرمان در مجلس شورای اسلامی داشتیم.

در این جلسات هر دو نماینده محترم قول همکاری در زمینه رفع مشکل “اصلاح اساسنامه صندوق بازنشستگی” دادند و تماسهای متعددی با مقامات ذیربط داشتند.ازجمله آقای دکتر زاهدی (نماینده کرمان) امشب با دکترزاهدی وفا سرپرست وزارت رفاه تماس گرفته و به ایشان تاکید کردند اجرای مصوبه شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی در مورد اصلاح اساسنامه صندوق فعلا متوقف شود تا بررسیهای کارشناسی بیشتری انجام شود و پیرو آن نامه ای هم با همین مضمون برای ایشان ارسال کردندکه در گروههای فضای مجازی نیز ارسال شده است.

لذا ضمن تاکید مجدد بر این نکته که  مشکل اصلاح اساسنامه صندوق قابل حل و از چند مسیر بصورت همزمان درحال پیگیری و رو به پیشرفت میباشد، از شما عزیزان تقاضا دارم صبر و بردباری بخرج داده و فعلاً از هرگونه تجمع و اعتراض هر قدر هم مسالمت آمیز باشد، اکیداً خودداری فرمائید ، چون حتماً مورد سوء استفاده قرار خواهد گرفت و عواقب منفی آن بمراتب بیشتر از تاثیر مثبت احتمالی خواهد بود.

بدیهی است در صورت نیاز به تجمع مسالمت آمیز ، ضمن اقدام به اخذ مجوز از مراجع ذیربط ، خدمت دوستان اطلاع رسانی خواهد شد.

من ا…توفیق

کانون بازنشستگان صنایع مس ایران -۱۴۰۱/۰۶/۱۶