اطلاعیه: مراحل دریافت تسهیلات برای فرزندان وظیفه‌بگیر شرکت مس

به اطلاع می‌رساند آن دسته از فرزندان وظیفه‌بگیر که در خواست دریافت تسهیلات خود را در سامانه مس من ثبت نموده‌اند، جهت دریافت تسهیلات ۲ میلیاردریالی از طریق صندوق بازنشستگی مس، تعهد مادر مبنی بر ضمانت پرداخت بدون قیدوشرط اقساط در صورت قطع مستمری وام‌گیرنده را ارائه نمایند.

لذا خواهشمند است جهت تنظیم فرم تعهدنامه به دفاتر صندوق بازنشستگی مس در کرمان، رفسنجان و یا دفاتر کانون بازنشستگان مس در شهر محل سکونت خود مراجعه فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر دراین‌خصوص شماره تماس‌های ۰۳۴۳۲۳۲۵۰۴ و ۰۳۴۳۲۳۲۵۰۵ پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

اطلاعیه

بنام خدا
بدینوسیله به اطلاع پیشکسوتان عزیز میرساند جهت پیگیری وضعیت وام آندسته از عزیزانی که هنوز موفق به دریافت وام مرحله اول بانک رسالت نشده اند، صبح شنبه ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ جلسه ای با حضور مدیر محترم امور مالی صندوق آقای رضایی زاده،آقای زارع از کانون بازنشستگان و آقای نخعی از بانک رسالت، در محل دفتر آقای نخعی در کرمان تشکیل گردید و موارد پرداخت نشده مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این رابطه نماینده بانک رسالت لیستی مشتمل بر ۳۲نفر ارائه نموده که انواع دلایل و مشکلات از قبیل چک برگشتی ، مسدود بودن حسابها با حکم قضایی، مغایرت کدملی ٬ رد شدن در اعتبار سنجی و…..برای عدم پرداخت وام به هر فرد، قید شده بود که امور مالی صندوق قبول زحمت نمود که با همه آنهاتماس تلفنی بگیرد و برای حل مشکلات، فرد بفردچاره جویی شود.
لذا جهت حفظ حریم خصوصی افراد، از انتشار اسامی خودداری میگردد.
با توجه به اینکه در این جلسه نماینده کانون اسامی سه نفر را ارائه کرد که در لیست اعلامی بانک نبوده ولی وام را هم دریافت نکرده بودند ، از همه عزیزان بازنشسته صندوق و وراث وظیفه بگیر که موفق به دریافت وام فوق الذکر نشده اند(۲۰۰ میلیون نوبت اول از طریق بانک رسالت) و از طریق امور مالی صندوق نیز تاکنون جهت رفع نقص با آنها تماس گرفته نشده است،درخواست میگردد مشخصات شناسنامه ای ٬ شماره ملی ٬ شماره پرسنلی و شماره حساب بانک رسالت با پیش شماره ۱۰ را به این شماره ( ۰۹۰۳۸۹۶۵۳۰۰ )پیامک نمایند تا پیگیری لازم بعمل آید .
متذکر میگردد این موضوع شامل حال ۲۴۴ نفری که طی اسفند ماه ۱۴۰۱ وام ۲۰۰ میلیونی مرحله اول را از طریق حساب پس انداز دریافت نموده اند و ۲۰۰ میلیون مرحله دوم را باید از طریق بانک رسالت دریافت نمایند، نمی گردد.
کانون بازنشستگان صنایع مس ایران
تاریخ ۱۹ / ۶ / ۱۴۰۲

اطلاعیه در مورد اقساط وام بانک رسالت

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از عزیزانی که وام ۲۰۰ میلیونی بانک رسالت را دریافت نموده اند می رساند ٬ اگر از طریق بانک رسالت مبلغی بعنوان قسط و دیرکرد از حساب آنها برداشت و یا پیامک بانک مبنی بر عقب افتادن پرداخت قسط و شمول جریمه را دریافت کردند،

با پیگیری بعمل آمده مشخص گردیده این موارد بعلت مشکلات نرم افزاری بانک رسالت می باشد که تعدادی از دوستان را از قاعده عادی دریافت اقساط بانک مستثنی ننموده است و با هماهنگی  بانک رسالت و امور مالی صندوق انشاالله این مشکلات بزودی مرتفع خواهد شد.

کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

اطلاعیه عدم دریافت سود سهام فملی و سرمایه گذاری

بنام خدا

به اطلاع آن دسته از عزیزانی که در سامانه سجام ثبت نموده و سود سهام سرمایه گذاری یا فملی به حساب آنها واریز نشده میرساند؛

با پیگیری بعمل آمده مشخص گردیده ‌امکان اینکه مغایرت مختصری در مشخصات اصلی و انچه در سامانه سجام وارد شده وجود دارد (البته سامانه سجام نیز ثبت نام شده اند)

مثال:

اسم پدر شخص بجای یدالله – یداله یا محل صدور شناسنامه بافت کرمان بوده در سامانه کرمان ثبت شده یا شماره موبایل معرفی شده بنام متقاضی نیست ؛

بنابراین زمان واریز سود از سوی بورس (چون سامانه بورس با سامانه ثبت لینک است) این مغایرت مختصر باعث میگردد سود به حساب این دسته از دوستان واریز نگردد.

بنابراین از دوستانی که سود به حساب آنها واریز نگردیده در خواست میگردد در سامانه سجام مشخصات دقیق خود را بررسی و در صورت مغایرت اصلاح نمایند تا در سالهای آتی با این مشکل مواجه نگردند.

‌در ضمن دوستان عزیزی که سود سهام به حساب آنها واریز نگردیده می توانند در مهرماه جهت دریافت سود فملی به بانک تجارت و سود سرمایه گذاری به بانک صادرات مراجعه نمایند.

کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

اطلاعیه

🔰جزئیات اصلاحات جدید در آزمون جذب نیروی شرکت صنایع مس افق کرمان اعلام شد

🔸طی جلسه‌ای که ظهر امروز در رفسنجان برگزار شد، اصلاحات جدیدی در آزمون جذب نیروی شرکت صنایع مس افق کرمان صورت گرفت.

🔸به‌‌ گزارش روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، اخیرا به‌منظور جذب و تامین نیروی انسانی برای ارائه خدمات در مجتمع مس سرچشمه‌ رفسنجان و مجتمع مس شهربابک از بین واجدین شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه، دعوت به ثبت‌نام شده است.

🔸طی این آزمون، از ۶۶۴ نفر نیروی انسانی با مدرک تحصیلی دیپلم، فوق‌دیپلم و کارشناسی برای ارائه خدمات در مجتمع‌های یادشده دعوت به همکاری خواهد شد.

🔸براساس این گزارش، در راستای رفع دغدغه‌های مردم و مسئولان شهرستان رفسنجان، ظهر امروز با حضور حجت‌الاسلام عسکری امام‌جمعه و مهندس رضایی فرماندار رفسنجان، دکتر باقری معاون منابع انسانی شرکت ملی صنایع مس ایران و مهندس محققی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، و برخی از مدیران ذی‌ربط، جلسه‌ای برگزار شد و در رابطه با آزمون مذکور، تصمیماتی اتخاذ گردید و اصلاحات جدیدی صورت گرفت.

🔹براساس اصلاحات جدید، در مقطع لیسانس درخصوص بومیان رفسنجان، انار و پاریز برای مجتمع مس سرچشمه و بومیان شهربابک برای مجتمع مس شهربابک، ضریب ۴۰درصد لحاظ خواهد شد. همچنین در مقطع لیسانس، در شرایط مساوی، اولویت با بومیان مناطق دو مجتمع سرچشمه و شهربابک خواهد بود.

🔸گفتنی‌است در اصلاحات قبلی، موضوع سن شرکت‌کنندگان و دغدغه‌های ایثارگران نیز لحاظ شده بود.

▫️متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۳۰مردادماه با مراجعه به سایت مرکز آزمون‌های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف یا نشانی پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و شرایط اعلامی، برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کنند.

#شرکت ملی صنایع مس ایران

[روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان]

آگهی استخدام شرکت افق

شروع ثبت نام آزمون جهت استخدام در شرکت صنایع مس افق

🔹اطلاعیه در خصوص شروع ثبت نام آزمون استخدام شرکت صنایع مس افق: به دلیل برخی تغییرات و اصلاحیه در شرایط آگهی زمان شروع ثبت نام روز دوشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ خواهد بود.

🔹لطفا شرایط آگهی رو مجددا و با دقت بخوانید و پس از آن از طریق سایت

http://www.karazmoon.com/ اقدام به ثبت نام نمایید.

اطلاعیـــه

با سلام و احترام خدمت

بازنشستگان محترم صندوق مس

به لطف پروردگار و همت همکاران بنده ، حقوق مرداد ماه عزیزان بازنشسته امروز در وجه ایشان واریز گردید

با توجه به تماس خیلی از بازنشستگان ،  لازم دانستم چند تا نکته در مورد حقوق این ماه خدمت شما عرض نمایم

۱ ) همراه حقوق این ماه فقط کمک هزینه ورزش در وجه بازنشستگان عزیز واریز شده است

۲ )  با اعلام بانک پیشرو از این ماه سهام جهان فولاد بمدت ۶۰ ماه از حقوق بازنشستگان کسر خواهد شد .

تبصره یک : مبلغ کل سهام برای بازنشستگان قبل از سال ۸۶ ، یکصد میلیون تومان و برای بازنشستگان بعد از سال ۸۶ ، ۳۰ سی میلیون تومان می‌باشد.

تبصره دو : مبلغ قسط صد میلیون تومان ، حدود یک میلیون و ششصد

و مبلغ قسط سی میلیون تومان ، حدود پانصد هزارتومان می‌باشد

تبصره سه : عزیزانی که این سهام رو نمیخان می‌توانند کتبا به امور بازنشستگی اعلام نمایند تا این مبلغ دیگر از حساب شان کسر نگردد و مبلغ قسط کسر شده به حساب شان مرجوع شود 

۳ ) طبق تصمیم مجمع کانون ، مبلغ سهم کانون از ۲۵ هزار تومان به ۴۰ هزار تومان افزایش یافته است

تبصره : عزیزانی که مایل به اضافه شدن مبلغ سهم کانون نیستند می‌توانند با شماره 

۰۳۴۳۴۳۰۶۸۴۲ تماس بگیرند و عدم رضایت خود را به بازنشستگی اعلام نمایند

مدیر امور بازنشستگی  ۱۴۰۲/۰۵/۲۴

اطلاعیه

                                                     

بدینوسیله از نمایندگان اصلی منتخب (مجمع نمایندگان) دعوت بعمل می آید  در مجمع عمومی عادی سالیانه نمایندگان کانون که در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۴/۲۱ راس ساعت۱۰ صبح  به آدرس کرمان-بلوار جمهوری اسلامی-بعد از پل راه آهن- سالن کنفرانس موسسه صندوق بازنشستگی برگزار می گردد شرکت فرمائید.

دستور کار مجمع عمومی عادی سالیانه نمایندگان:

۱-استماع گزارش هیئت مدیره

۲-استماع گزارش بازرس

۳-تصویب تراز نامه و صورت های مالی منتهی به تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۹

۴-انتخاب بازرس اصلی و علی البدل

۵- سایر تصمیماتی که از اختیارات مجمع عمومی عادی سالیانه می باشد.

                                                                   هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنایع مس ایران                                      

اطلاعیه

بنام خدا

بدینوسیله به اطلاع پیشکسوتان محترم میرساند در راستای ضابطه مند نمودن پرداختها به بازنشستگان ،  هیئت مدیره صندوق مصوب نمود منبعد افزایش حقوقها و کلیه پرداختهای  موردی و مناسبتی به بازنشستگان، مطابق شاغلین صورت پذیرد و پیگیریهای صندوق و کانون جهت تصویب نهایی موضوع توسط هیئت امنا ادامه دارد . یادآور میگردد علیرغم  اینکه مدتهاست این موضوع از خواسته های بحق پیشکسوتان عزیز بوده است ، تاکنون توافقها موردی ، مقطعی و حتی شفاهی بوده و مصوبه هیئت  مدیره صندوق برای آنها وجود نداشته است  و  مخصوصاً پرداختهای موردی و  تطبیق میزان آنها با شاغلین، بعضاً با چانه زنی و پیگیری محقق می شده است .

لذا برای این مصوبه که قدمی اساسی برای ضابطه مند شدن پرداختها و رفع دغدغه های  بازنشستگان عزیز میباشد، از اعضای محترم هیئت مدیره بویژه مدیرعامل محترم صندوق، تشکر و قدردانی بعمل می آید.

کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

اطلاعیه وام ۲۰۰ میلیونی رسالت

بنام خدا

لیست ذیل شامل پیشکسوتانی است که در سامانه مس من در خواست وام ننموده اند .

لذا از پیشکسوتان در خواست می گردد در اولین فرصت و به مدت یک هفته(از تاریخ ۲۲ / ۳ / ۱۴۰۲ ) نسبت به ثبت نام در سامانه(فعال نمودن تیک در قسمت نوار آبی رنگ در خواست تسهیلات) اقدام نمایند .

در غیر اینصورت وام آنها کنسل میگردد.

لطفا پیشکسوتان عزیز به دوستانی در لیست فوق می باشند اطلاع رسانی نمایند.

کانون بازنشستگان صنایع مس ایران