اطلاعیــــــــــیه

به اطلاع کلیه پرسنل شرکت مس (شاغل وبازنشسته) می رساند که فیشهای برنج وروغن اهدایی سال ۱۳۹۲ تا پایان اذرماه ۱۳۹۳ اعتبار دارند لذا از کسانی که هنوز سهمیه سال ۹۲ خود را دریافت ننموده اند خواهشمند است از تاریخ شنبه ۱۹/۷/۹۳ تا تاریخ اعلام شده نسبت به دریافت سهمیه فوق از فروشگاه های تعاونی اقدام در غیر اینصورت از درجه اعتبار ساقط وباطل می باشند.

کانون بازنشستگان صنایع مس

4 نظر برای “اطلاعیــــــــــیه

  1. سلام با عرض پوزش برنج و روغن بازنشسته های مشهد خیلی دیر به دست افراد میرسد این در حالی است که سهمیه تهران و یا جاهای دیگر خیلی زودتر وصول میشود با کرمان هم تماس گرفته شده جواب قانع کننده ای دریافت نشد با توجه به اینکه شرکت تعداد زیادی ماشین در اختیار دارد انتظار میرود برج و روغن به موقع بدستمان برسد ممنون میشم اگه به این مساله رسیدگی نمایید با تشکر فراوان

    1. با سلام با توجه به اینکه تعدادی بازنشسته شرکت مس در مشهد و شهرهای اطراف میباشند همچنین در طول سال تعدادی از پرسنل شرکت مس از کل کشور که جهت مداوا به مشهد سفر میکنند با مشکل شدید هزینه مواجه هستند انهم با تعرفه های بسیار بالای فعلی خواهشمند است مسئولین مربوطه لطف بفرمایند با یکی از بیمارستانهای مشهد (هر کدام که صلاح میدانند) قرارداد ببندند چه بسا بسیاری از مردم از سرتاسر جهان جهت درمان به بیمارستانهای بسیار مطرحی مانند بیمارستان رضوی بیمارستان قائم و بیمارستان امام رضا می ایند ولی پرسنل شرکت مس عزیز ایرانی از این نعمت محرومند به یاد داشته باشیم که باز نشستگی معمولا شروع بیماریهای گوناگون است با سپاس از اینکه تحمل فرمودید.

    2. درود.سری قبل توزیع سهمیه برنج وروغن با توجه به تغییرات اعضای هیات مدیره تعاونی ناهماهنگی بوجودامد انشاا..باقول مساعد مسیولین تکرار نشودو بموقع ارسال گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *