اطلاعیــــه

بسمــــــه تعـــالـــی

باطلاع همکاران بازنشسته عزیز و گرامی می رساند که در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۲۴در راستای پیگیری مطالبات و افزایش حقوق سالیانه و ۳۵/۳۰ و سهام جهان فولاد و همچنین مواردی که از طریق صندوق بصورت غیر مستمر پرداخت می شود توسط هیئت مدیره کانون (آقایان سالاری و پورمحمدی) پیگیری و خلاصه ای از این اقدامات و ادامه ی آن تا امروز بشرح زیر باستحضار شما عزیزان میرساند :
۱- در خصوص ادامه روند امور شدن جلسه ای با مدیر عامل محترم شرکت ملی صنایع مس جناب آقای دکتر رستمی و معاونین محترم تشکیل شد که پس از بحث و بررسی در این زمینه و ارائه مستندات مربوطه و توجیه این مسئله ؛ ایشان دستور دادند که هر چه سریعتر راهکارهای رسیدن به مراحل نهایی امور شدن صندوق (قابل ذکر است مراحلی از آن در مجامع سنوات گذشته شرکت مس تصویب شده ) تهیه و به هیئت امناء ارائه تا تصمیمات بعدی در این روند اتخاذ گردد.
۲- پیگیری و مذاکره با معاونت محترم منابع انسانی شرکت در مورد افزایش سالیانه همانند شاغلین : در این جلسه مذاکره و بحث و تبادل نظر شد و ایشان اظهار نمودند باید کمی صبر کنیم تا مصوبه دولت در مورد افزایش عزیزان تأمین اجتماعی ابلاغ گردد با توجه به پیگیریهای امروز یکشنبه اول خرداد ۱۴۰۱ مستندات افزایش سالیانه از سال ۱۳۹۵ تا سال ۱۴۰۰ (همانند شاغلین) توسط معاونت محترم منابع انسانی به هیئت امناء صندوق(هیئت مدیره شرکت) ارائه تا تصمیمات لازم اتخاذ شود. (لازم به توضیح است که این مستندات توسط مدیر محترم امور بازنشستگان ارسال گردیده)
۳- جلسه با معاونت محترم مالی اقتصادی شرکت در مورد سهام جهان فولاد ، ایشان اظهار داشتند که به زودی این کار انجام می شود به دلیل اینکه بایستی یک فرم تخصیص ( توسط دو نفر از اعضای هیئت مدیره شرکت امضاء و بوسیله دفتر اسناد رسمی مهر و تأئید گردد) که در حال پیگیری هستیم تا هر چه زودتر انجام گیرد. ( قابل ذکر است بخشی از مدت زمان طولانی شدن این موضوع به دلیل نداشتن کد سجامی عده ای از عزیزان بازنشسته و شاغل بوده و همچنین تغییرات مدیریتی و تعطیلات رسمی باعث به تأخیر افتادن این امر شد.
با توجه به آخرین پیگیریها و اقدامات معاونت محترم مالی و اقتصادی شرکت مس نامه ی تخصیص سهام به سازمان بورس ارجاع و در خصوص افزایش سرمایه سهام و لحاظ شدن این موضوع به عزیزان بازنشسته و شاغل در حال پیگیری و اقدام است لذا انشاءلله با پیگیریهای مستمر هیئت مدیره کانون به زودی این مسئله عملیاتی و این سهام در سبد سرمایه گذاری شما عزیزان لحاظ خواهد شد.
۴- پیگیری هم سطح سازی سنوات کارمندی و تأمین اجتماعی و در نهایت اصلاح حقوق مستمری بازنشستگی ۳۰/۳۵ با معاونت محترم حقوقی شرکت .
۵- پیگیری و پیشنهاد افزایش سه مورد پرداخت غیر مستمر توسط موسسه صندوق بازنشستگی و جلسه با مدیر عامل محترم صندوق آقای مهندس حسنی و موافقت ایشان و مطرح نمودن آن در جلسه هیئت مدیره صندوق . (هزینه روز بازنشسته ، هزینه ورزش و هزینه ۶۵ سال به بالا ) همانند ضریب افزایش سالیانه.
قابل ذکر است که در خصوص جذب نیروی انسانی برای فرزندان عزیز بازنشستگان بطور مستمر از طریق هیئت مدیره کانون پیگیری و بطوری که سهمیه قابل توجهی در این زمینه اختصاص یافته که در آزمون استخدامی اخیر لحاظ گردیده .
در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه ی دست اندرکاران ، مدیر عامل محترم شرکت، معاونین محترم و مدیر عامل محترم موسسه صندوق بازنشستگی و مدیر محترم امور بازنشستگان بخاطر تلاشها و زحمات این عزیزان ، از طرف جامعه بازنشستگان از درگاه خداوند منان آرزوی سلامتی و تندرستی را برای همه ی این بزرگواران را داریم و از همه ی شما عزیزان به خاطر پشتیبانی و همراهی ما برای انجام این وظائف خدا را سپاسگزاریم.


هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنایع مس

۴.۶/۵ - (۱۵ امتیاز)

2 نظر برای “اطلاعیــــه

  1. با سلام اینجانب صدیقه رستمى همسر مرحوم عبدالفتاح ماجدیان به شماره پرسنلى ٧٣۵٩٠۴ به دلیل اینکه فرزندانم در ایران نبوده اند متاسفانه مستمرى انان به مدت یه سال به بانک مربوطه (بانک ملى شعبه چهار راه ولى عصر ) واریز نشده که حد اقل بتواننداز مزایاى سود سپرده کوتاه مدت استفاده کنند و همچنان مستمرى انان به دلیل انقضاء کارت بانکى قابل پیگیرى نبوده است و الان میخواهم بپرسم ضرر و زیان من و فرزندانم را از چه مرجعى باید مطالبه نمایم
    تلفن همراه اینجانب ۰۹۱۲۱۰۵۸۸۹۵ أست و منتظر پاسخ هستم. با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *