اطلاعیه

🔰جزئیات اصلاحات جدید در آزمون جذب نیروی شرکت صنایع مس افق کرمان اعلام شد

🔸طی جلسه‌ای که ظهر امروز در رفسنجان برگزار شد، اصلاحات جدیدی در آزمون جذب نیروی شرکت صنایع مس افق کرمان صورت گرفت.

🔸به‌‌ گزارش روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، اخیرا به‌منظور جذب و تامین نیروی انسانی برای ارائه خدمات در مجتمع مس سرچشمه‌ رفسنجان و مجتمع مس شهربابک از بین واجدین شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه، دعوت به ثبت‌نام شده است.

🔸طی این آزمون، از ۶۶۴ نفر نیروی انسانی با مدرک تحصیلی دیپلم، فوق‌دیپلم و کارشناسی برای ارائه خدمات در مجتمع‌های یادشده دعوت به همکاری خواهد شد.

🔸براساس این گزارش، در راستای رفع دغدغه‌های مردم و مسئولان شهرستان رفسنجان، ظهر امروز با حضور حجت‌الاسلام عسکری امام‌جمعه و مهندس رضایی فرماندار رفسنجان، دکتر باقری معاون منابع انسانی شرکت ملی صنایع مس ایران و مهندس محققی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، و برخی از مدیران ذی‌ربط، جلسه‌ای برگزار شد و در رابطه با آزمون مذکور، تصمیماتی اتخاذ گردید و اصلاحات جدیدی صورت گرفت.

🔹براساس اصلاحات جدید، در مقطع لیسانس درخصوص بومیان رفسنجان، انار و پاریز برای مجتمع مس سرچشمه و بومیان شهربابک برای مجتمع مس شهربابک، ضریب ۴۰درصد لحاظ خواهد شد. همچنین در مقطع لیسانس، در شرایط مساوی، اولویت با بومیان مناطق دو مجتمع سرچشمه و شهربابک خواهد بود.

🔸گفتنی‌است در اصلاحات قبلی، موضوع سن شرکت‌کنندگان و دغدغه‌های ایثارگران نیز لحاظ شده بود.

▫️متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۳۰مردادماه با مراجعه به سایت مرکز آزمون‌های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف یا نشانی پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و شرایط اعلامی، برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کنند.

#شرکت ملی صنایع مس ایران

[روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان]

2 نظر برای “اطلاعیه

  1. سلام گفتند فرزندان جانبازان وایثارگران بدون امتحان یک فرزندشان استخدام میشود..ایاازکارافتادگان کلی ناشی ازحادثه کار راشامل نمیشود.لطفا پاسخ دهید متشکرم….دیپلم مکانیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *