اطلاعیه

🔰جزئیات اصلاحات جدید در آزمون جذب نیروی شرکت صنایع مس افق کرمان اعلام شد

🔸طی جلسه‌ای که ظهر امروز در رفسنجان برگزار شد، اصلاحات جدیدی در آزمون جذب نیروی شرکت صنایع مس افق کرمان صورت گرفت.

🔸به‌‌ گزارش روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، اخیرا به‌منظور جذب و تامین نیروی انسانی برای ارائه خدمات در مجتمع مس سرچشمه‌ رفسنجان و مجتمع مس شهربابک از بین واجدین شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه، دعوت به ثبت‌نام شده است.

🔸طی این آزمون، از ۶۶۴ نفر نیروی انسانی با مدرک تحصیلی دیپلم، فوق‌دیپلم و کارشناسی برای ارائه خدمات در مجتمع‌های یادشده دعوت به همکاری خواهد شد.

🔸براساس این گزارش، در راستای رفع دغدغه‌های مردم و مسئولان شهرستان رفسنجان، ظهر امروز با حضور حجت‌الاسلام عسکری امام‌جمعه و مهندس رضایی فرماندار رفسنجان، دکتر باقری معاون منابع انسانی شرکت ملی صنایع مس ایران و مهندس محققی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، و برخی از مدیران ذی‌ربط، جلسه‌ای برگزار شد و در رابطه با آزمون مذکور، تصمیماتی اتخاذ گردید و اصلاحات جدیدی صورت گرفت.

🔹براساس اصلاحات جدید، در مقطع لیسانس درخصوص بومیان رفسنجان، انار و پاریز برای مجتمع مس سرچشمه و بومیان شهربابک برای مجتمع مس شهربابک، ضریب ۴۰درصد لحاظ خواهد شد. همچنین در مقطع لیسانس، در شرایط مساوی، اولویت با بومیان مناطق دو مجتمع سرچشمه و شهربابک خواهد بود.

🔸گفتنی‌است در اصلاحات قبلی، موضوع سن شرکت‌کنندگان و دغدغه‌های ایثارگران نیز لحاظ شده بود.

▫️متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۳۰مردادماه با مراجعه به سایت مرکز آزمون‌های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف یا نشانی پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و شرایط اعلامی، برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کنند.

#شرکت ملی صنایع مس ایران

[روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان]

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *