انتشار ویژه نامه خبری کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

باسلام واحترام،باطلاع کلیه بازنشستگان و وظیفه بگیران عضو کانون بازنشستگان صنایع مس ایران می رساند بنا به تقاضای مکرر شما بزرگواران ورسالت هیات مدیره کانون بازنشستگان اقدام به انتشار ویژه نامه خبری حاوی عملکرد هیات مدیره کانون نموده و بازنشستگان معزز می توانند در صورت تمایل به دفاتر نمایندگی کانون مراجعه و ویژه نامه را دریافت نمایند.
ضمناً خلاصه ای از ویژه نامه درسایت کانون بازنشستگان به نشانی www.meskanoon.ir جهت اطلاع اندسته از عزیزانی که امکان دریافت ویژه نامه را ندارند منتشر شده است.
امید است با مطالعه اقدامات انجام شده در چند سال گذشته چنانچه نقطه نظر،پیشنهاد ویا انتقادی دارید درسایت کانون ویا بصورت کتبی به دفاتر نمایندگی ارسال نمایند.

باسپاس:کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

4 نظر برای “انتشار ویژه نامه خبری کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

  1. معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال ۹۵ را اعلام کرد.زدا در ادامه درباره کمک هزینه‌های جنبی به بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال ۹۵ اظهار داشت: رویکرد سازمان تأمین اجتماعی در‌خصوص بازنشستگان و مستمری‌بگیران ارتقا و بهبود وضعیت اقتصادی آنان است، لذا به منظور کمک به تأمین معیشت این قشر امسال مبلغ ۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان سرانه ماهانه خانوار بازنشستگان و مستمری‌بگیران برای تهیه خوار و بار (بن) درنظر گرفته شده است.

    وی ادامه داد: همچنین ماهانه مبلغ ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان بابت کمک‌هزینه مسکن به کلیه پرونده‌های مستمری در سال جاری پرداخت خواهد شد.
    معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه شاخص‌های دیگری در فیش حقوقی بازنشستگان افزایش خواهد یافت، اظهار داشت: بر‌اساس بند «و» تبصره یک امور بیمه‌ای سازمان در سال ۹۵ حق سنوات مازاد بر ۲۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه مستمری‌بگیران از ابتدای سال دوم برقراری مستمری به میزان ۵۰۰ تومان با رعایت مفاد مندرج در بخشنامه ۲۸ مستمری‌ها قابل پرداخت خواهد بود.

  2. یک‌درصد افزایش مستمری هم برای بازنشستگان مهم است
    انتشار در دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ پشتیبان یک امروز

    خبرگزاری ایلنا: رئیس کانون عالی مستمری بگیران و بازنشستگان تاکید دارد که دولت نباید بین افزایش مستمری بازنشستگان کشوری و لشگری و بازنشستگان تامین اجتماعی تفاوتی قائل شود و طبق قانون باید برمبنای هزینه‌های واقعی زندگی در مورد افزایش مستمری‌ها تصمیم گیری کند.وی بابیان اینکه سال گذشته دولت برخلاف پیشنهادی که هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی برای افزایش ۱۷ درصدی مستمری ها داده بود افزایش ۱۵ درصدی مستمری‌ها را تصویب کرد، گفت: امیدواریم که برای امسال دیگر دولت این اشتباه را تکرار نکند زیرا در وضعیت نامناسب اقتصادی حتی یک درصد افزایش مزد نیز می‌تواند در معاش خانواده‌های بازنشستگان کارگران تاثیر جدی برجای بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *