جلسه با مسئولین بانک ملی در مورد علل تعویق حقوق مستمری بهمن ماه

yhuftfthg

در پی به تعویق افتادن پرداخت حقوق مستمری بازنشستگان در ماه گذشته ونارضایتی جامعه پیشکسوتان هیات مدیره کانون علاوه بر مذاکرات حضوری وتلفنی،بامسئولین صندوق بازنشستگی ،و دعوت از اقای عبدالهی سرپرستی شعب بانک ملی شهرستان رفسنجان ، مدیر امور بازنشستگان با تشکیل جلسه ای در روز دوشنبه مورخه ۹۳/۱۲/۴ در محل دفتر صندوق بازنشستگی رفسنجان علت تاخیر در واریز حقوق را پیگیری نموده وایشان با ارائه توضیحاتی در مورد علل تاخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان، متعهد گردیدند که منبعد موضوع تکرار نخواهد شد. اعضای هیات مدیره کانون تاکید نمودند که بانک موظف است که با ارائه خدمات ویژه واضطراری در هر زمان با تسریع در امور نسبت به واریز وجوه بازنشستگان بحساب بانکی انان اقدام نماید.
هیات مدیره کانون بازنشستگان ضمن تشکر از سعه صدر پیشکسوتان خود را متعهد در قبال خواسته های بحق ومطالبات قانونی بازنشستگان میداند و از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید

5 نظر برای “جلسه با مسئولین بانک ملی در مورد علل تعویق حقوق مستمری بهمن ماه

  1. با سلام
    ازتلاس شما درپیگیری این موضوع{تاخیر در پرداخت حقوق}بسیار ممنون وسپاسگزاریم
    لطفا درمورد وضعیت سهام شرکت معدنی امیر ومطالبات از فرومولیبدن هم اطلاع رسانی نمایید. باتشکر فراوان

  2. باسلام
    این دست تاخیرها عموما به جهاتی برای جامعه پیش کسوتان مس مفیدبه فایده است! مثلا تاخیر ۵روزه (انباشت …….ریال ) در موجودی بانک که بایک محاسبه دودوتا = چندتای خودمونی میشه به فوایدعرض بنده رسید! و درمقابل عذرخواهی ریاست محترم بانک ملی رفسنجان میتواند حداقل فرهنگ عذرخواهی را دربین ماها ترویج نماید!!!! یادمون باشه که همه چیز با یک عذرخواهی کوچولو حل وفصله!!! از جهت دیگه این رفتار بانک ملی جهت مرمت و ترمیم این شعار معروف “”” هرجاسخن از اعتماداست ؛ نام بانک ملی میدرخشد!!!!” که توسط ذلیل شده خاوری یه کمی دچار خدشه و ….شد ه بود انجام پذیرفته وگرنه مسولین بانک که خدای نکرده به سود چندروزه ناشی از نگهداری این مبلغ ناچیز و پیش پا افتاده چشم ندوختن!!! واین اتفاق هم درماهی مثل بهمن ماه که نمودار مالی واریز قابل ملاحظه است!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *