درخواست پاسخ کتبی دغدغه های بازنشستگان

کانون بازنشستگان در نامه ای خطاب به مدیر عامل ،هیات امنا و هیات مدیره موسسه صندوق بازنشستگی صنایع مس ایران خواستارپاسخ پاسخ کتبی وبا حضو ر در جمع بازنشستگان به منظور پاسخگوئی به دغدغه های بازنشستگان شدند.
در این نامه امده است :
پیرونامه شماره ۱۱۰/۹۴/۱۸۷مورخه۹۴/۶/۲۱ خواهشمند است در ارسال پاسخ به سوالات مطرح شده از سوی نمایندگان جامعه پیشکسوتان اقدام لازم بعمل اورده تا به طریق مقتضی به اگاهی بازنشستگان محترم صنعت مس رسانده شود.لازم به ذکر است علیرغم تشکیل جلساتی پیرامون مفاد نامه فوق الاشاره وتوضیحات جنابعالی در خصوص برخی از موارد ان، لیکن پاسخ خیلی از سوالات کماکان باقی مانده است.لذا انتظار دارد که با ارسال پاسخ کتبی جامعه بازنشستگان را مطلع نموده ویا با حضور خود در جمع انان شخصاً پاسخگوی سوالات انان باشید.
جامعه بازنشستگان منتظر هرچه سریعتر تغییر وتحول در بعضی از شرکت های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی می باشند.لذا توصیه می شود این موضوع جدی گرفته شود وهمانند بعضی از موارد قبلی تسامح و تساهل نشود بدیهی است جامعه بازنشستگان معزز وبزرگ صنعت مس در صورت عدم توجه به خواسته های انان مطمئناً به طریق مقتضی از مسئولین ذیربط موضوع را پیگیری واستیفاء حقوق ومطالبات خود را چه از نظر حقوقی وغیره خواهند نمود.
لذا برای ایجاد فضای ارامش وهمدلی شایسته است در این خصوص اقدام عاجل بعمل اورید.
کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

5 نظر برای “درخواست پاسخ کتبی دغدغه های بازنشستگان

  1. با عرض سلام و ارادت ، خدمت همگی عزیزان بازنشسته و اعضا محترم کانون و خصوصا دبیرمحترم کانون جناب بنی اسدی ، بابت پیگیری مطالبات بحق عزیزان بازنشسته ، خواهشمند است موضوع مطالبات بحق عزیزان بازنشسته سالهای ۷۵،۸۳ را مد نظر خاص داشته باشید. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *