گزارش اجمالی مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه-۲۹ تیر ۱۴۰۰-تهران

بسمه تعالی
در مورخه ۱۴۰۰/۴/۲۹ جلسه مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه با حضوراکثریتی سهامداران و رعایت کامل مسائل بهداشتی راس ساعت ۹ صبح در محل دفتر موسسه صندوق بازنشستگی تهران برگزار وپس از طی تشریفات قانونی جلسه موارد ذیل به تصویب رسید:
با توجه به اعلام مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه رشد ۱۳۱ در صدی سود تلفیق سال ۹۹ نسبت به سال مشابه قبل و سود مبلغ ۴۰۳۱ میلیارد ریال ،سود قابل تخصیص معادل هر سهم ۷۹۰ ریال را اعلام نمود که از این میزان ۲۰۰ ریال نقدی به هر سهم اختصاص یافت.
در این جلسه اقای تیمور اسماعیل بیگی نماینده بازنشستگان تهران به عنوان عضو هیات رئیسه جلسه انتخاب و بر تصمیمات جلسه نظارت داشتند ، ضمناً اقای محمد حسین پورمحمدی نیز بنا به دعوت رسمی انشرکت از هیات مدیره کانون بازنشستگان به عنوان نماینده هیات مدیره کانون در جلسه حضور داشته و در برخی از موارد که ضرورت ایجاب مینمود در مباحث مشارکت داشتند در این جلسه همچنین از پیگیری و انجام فرایند پذیرش و عرضه سهام شرکت های زیر مجموعه در بازار سرمایه، درج شرکت فرعی صنایع مس افق کرمان از ۲۸ تیر ماه جاری در فهرست اوراق بهادار، افزایش قریب ۵۰%سرمایه در جلسه مجمع عمومی فوق العاده ، پایداری سود و …. نیز مطرح و به اگاهی سهامداران رسانده شد.

                               هیات مدیره کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

یک نظر “گزارش اجمالی مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه-۲۹ تیر ۱۴۰۰-تهران

 1. سلام. وقت بخیر. مستدعی است به استحضار مدیریت محترم عامل شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه برسانید علیرغم وعده و وعیدهای جنابعالی در آغاز انتصاب آیا از زمان تصدی کرسی مدیریت جدید هولدینگ بزرگ سرمایه گذاری سرچشمه تا اینک ؛ چه تلاش و برنامه ریزی و اقدامات شایسته و بایسته ای در راستای شکوفایی ؛ رشد وارتقا ارزش سهام نماد سرچشمه به منصه ظهور رسانده تا بلکه نماد سرچشمه ۱ که تا چندی قبل ازنقطه نظر مقایسه بهای قیمتی روز همواره بالاتر از فملی قرار داشت مجددا به جایگاه قبلی خود ویا حداقل نزدیک به مس باز گردد.در پایان آیا هیچ خبر خوش و مسرت بخشی حاکی از منتج و حاصل پلتیک های خاص مدیریتی جنابعالی قابل گزارش به سهامداران ارجمند بویژه جامعه عزیز و بزرگوار بازنشستگان خانواده بزرگ صنعت مس ایران که اکثرا ذینفع میباشند ؛ موجود خواهد بود ؟
  با تشکر وسپاس فراوان _ حسین عسکری راد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *