گزارش پیگیری مطالبات افزایش سالیانه بازنشستگان

در خصوص چگونگی اجرای احکام افزایش سالیانه که قبل از ان هیات امنای موسسه صندوق بازنشستگی صنایع مس با افزایش ان مطابق شاغلین(۱۲% +۲۰۳۰۴۰ ریال ماهانه) موافقت نموده بود مقرر گردید که احکام مربوطه دراین ماه صادر وتفاوت ناشی از ان نیز از اول سال جاری محاسبه وپرداخت گردد.
نظر باینکه هیات مدیره کانون بازنشستگان همچنان مصرانه خواستاردریافت ارزش ریالی پایه سنواتی شاغلین هستند محقق شدن پایه سنواتی شاغلین(۱۴/۵%) هستند ومذاکرات مفصلی نیز مجدداً با برخی از اعضای هیات امنای صندوق بصورت حضوری و با اقای دکتر رحمانی ریاست هیات امنای صندوق نیز که بنا به مشکلات وگرفتاری های شغلی نتوانسته اند در جلسه هیات مدیره شرکت مس که امروز صبح سه شنبه ۹۶/۴/۱۳در محل دفتر شرکت مس برگزار گردید شرکت نمایند تلفنی مذاکره وایشان وعده نمودند که موضوع را با سایر اعضای هیات امنای صندوق وهمچنین معاونت منابع انسانی شرکت مس در میان نهاده تا تصمیمات مقتضی اتخاذ گردد.
ضمنا ایشان تاکیداً خواستار یک جلسه خاص با اعضای هیات مدیره کانون(نمایندگان قانونی جامعه پیشکسوتان) در این ارتباط شدند که احتمالاً در هفته اینده برگزار خواهد شد.
درهمین رابطع مدیر عامل موسسه صندوق بازنشستگی نیز در جلسه قبلی هیات امنا بطور جدی خواستار تحقق موضوع وپرداخت ۱۴/۵%افزایش به بازنشستگان گردیده اند که بدینوسیله از زحمات ایشان قدردانی بعمل می اید.
کانون بازنشستگان صنایع مس

3 نظر برای “گزارش پیگیری مطالبات افزایش سالیانه بازنشستگان

  1. باسلام و تشکر از همه زحمت کشان و دلسوزان پیشکسوتان شاید نیاز باشه به این آقایون تلنگری زد تا بیشتر بفکر پیشکسوتان باشد در صورت نیاز هماهنگی انجام شود تا پیشکسوتان در دفتر شرکت مس تجمع نمایند تا به خواسته های قانونی خود برسیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *