۲۴خرداد،لبیک مردم برای خلق حماسه سیاسی

حماسه سیاسی
حماسه سیاسی

صف های طویل مردم در شعب اخذ رأی در روز جمعه ۲۴ خرداد لبیک ملت ایران برای خلق حماسه سیاسی بود.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران حضور گسترده مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بار دیگر حماسه سیاسی را در ۲۴ خرداد رقم زد.

صف های طویل مردم در مساجد و شعب اخذ رأی بار دیگر نشان داد ملت ایران با انگیزه وارد صحنه انتخابات شده اند و سرنوشت کشور برایشان اهمیت دوچندانی دارد.

انتخابات یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری اسلامی ایران، روز گذشته با شکوه وصف‌ناپذیری در سراسر ایران با آرامش و آراستگی تمام برگزار شد.

هر چند که هنوز آمار رسمی و دقیق تاکنون منتشر نشده اما شنیده ها حاکی از آن است که روز گذشته بیش از ۷۰درصد از واجدان شرایط رأی به پای صندوق‌های رأی‌ رفته‌اند، این حضور جلوه‌ دیگری از مقبولیت نظام سیاسی را نیز به نمایش می‌گذارد .

از روز گذشته و تا این لحظه همه رسانه های داخلی و خارجی به انعکاس اخبار یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران پرداختند. در این میان شور و نشاط مرد و زن، پیر و جوان برای شرکت در این دوره از انتخابات موجب شگفتی همگان شده است.

این انتخابات دارای یک ویژگی‌ است و آن اینکه دو انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز یعنی ریاست جمهوری و شوراها با یکدیگر در ۲۴ خرداد ماه برگزار شد.

همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند تمام سعی دشمنان این بوده که مردم را از شرکت در انتخابات دلسرد کنند و چنین منعکس شود که مردم توجهی ندارند اما خوشبختانه شور و شوق فراوان بود و مشارکت عظیم ملت ایران نشان داد که هیچ عاملی نمی تواند ملت ایران را مأیوس کند.

واقعیت آن است که تصویر انتخابات دیروز نشان داد که انقلاب اسلامی همچنان در فرداهایی که پیش روی ملت ایران است با استواری هر چه تمام تر به حیاتش ادامه می دهد و هیچ حادثه یا اتفاقی نمی تواند خدشه ای بر آن وارد سازد.

حضور گسترده مردم ایران حرف آخر را به آمریکا و سایر کشورهای غربی زد و آن این که در همه شرایط نسبت به سرنوشت کشورمان با هوشیاری تصمیم می گیریم و هر گز غبار بی تفاوتی بر نگاهمان نخواهد نشست./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *