گزارش اجمالی مجمع عمومی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران-29 تیرماه 1400-تهران

بسمه تعالی

درمورخه۱۴۰۰/۴/۲۹ راس ساعت ۱۴ جلسه مجمع عمومی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران در محل دفتر شرکت مس تهران با حضور سهامداران و رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار گردید .
در این جلسه پس از استقرار هیات رئیسه مطابق دستور کار گزارش هیات مدیره ، حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت های مالی منتهی به ۹۹/۱۲/۳۰ قرائت و به تصویب رسید.
مجمع مقرر نمود به ازای هر سهم ۲۸۰ ریال سود نقدی به سهامداران پرداخت نماید مجمع همچنین مقرر نمود در جلسه مجمع عمومی فوق العاده 100% افزایش سرمایه لحاظ نماید.
مسائل و مطالبات بازنشستگان که از دیر باز کانون بازنشستگان در جهت تحقق ان مبادرت نموده خوشبختانه در دستور کار جلسه قرار داشت و مطرح گردید.
در خصوص امور شدن صندوق بازنشستگی مقرر گردید که در صورت رضایت کتبی محضری مشارکین و انتقال دارائی ها صندوق به شرکت مس و همچنین موافقت ازسازمان بورس و وزارت کار هیات امنای صندوق بازنشستگی نسبت به اصلاح اساسنامه موسسه صندوق بازنشستگی اقدام نماید.
مورد دوم مطالباتی بازنشستگان: در خصوص اعطای سهام جهان فولاد ،مجمع مقرر نمود به اندسته از بازنشستگانی که قبل از سال 1386 و شاغلین بعد از سال 1386 شرکت مس که در هنگام خصوصی سازی سهام ترجیحی شرکت مس به انها واگذار نگردیده از محل سهام جهان فولاد سیرجان به قیمت روز عرضه سهام در فرابورس ایران و به حداکثر مبلغ 100 میلیون تومان به ازای هرفرد ذینفع بصورت قرض الحسنه و 5 ساله واگذار گردد.
در این جلسه اقای یداله سالاری بنمایندگی از سوی هیات مدیره کانون بازنشستگان بنا به دعوت شرکت ملی صنایع مس ایران حضور داشتند تا در خصوص مسائل مطالباتی بازنشستگان مشارک صندوق که قبلاً در دستور کار جلسه منظور شده بود در جلسه مطرح و تصمیم گیری شود که بحمداله موارد مطالباتی مورد درخواست کانون بازنشستگان عیناً در جلسه مطرح و تصمیم گیری های لازم بعمل امد که شرح ان داده شد.
در جلسه مذکور در زمینه طرح های توسعه ای ،فعالیت های اجتماعی و کمک های شرکت مس تهیه و تزریق واکسن کرونا جهت پرسنل شرکت و خانواده های انان و حتی ساکنین جوار مجتمع ها و موارد دیگری مطرح و تصمیماتی اتخاذ گردید که حتماً بازنشستگان محترم در چند روز گذشته از طریق جراید و رسانه های گوناگون ملاحظه نموده اند.
با ارزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای جامعه بازنشستگان و خانواده های گرامی انان.

                           هیات مدیره کانون بازنشستگان صنایع مس ایران
1.9/5 - (7 امتیاز)

ثبت نظر