خبر خوش مدیرعامل صندوق بازنشستگی مصوبه جدید هیئت مدیره مس برای بازنشستگان

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران، سید حجت اله موسوی توضیحاتی را درباره مصوبات جدید هیئت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران و هیات امنای صندوق در سال ۹۷ ارائه داد .
بر اساس این گزارش ،موضوع هزینه درمان، برنج و روغن ،دهه فجر ،عائله مندی، پاداش پایان سال کالای اساسی ،هدیه ماه مبارک رمضان و هفته بسیج طبق مصوبه مورخ ۹۷/۲/۲هیئت مدیره شرکت ملی صنایع مس بعنوان هزینه‌های در تعهد شرکت مس برای سال جاری و سنوات اتی نهایی گردید .
همچنین گزارش فصل ۱۱ آیین نامه استخدامی و تبصره ۱ ماده ۹۸ مصوبه هیئت محترم وزیران( مرتبط با بازنشستگان عزیز ) که در جلسه قبل هیئت مدیر مطرح شده بود از سوی مدیرعامل موسسه تنظیم و در تاریخ ۹۷/۲/۱۱ به شرکت مس ارسال تا مورد اقدام قرار گیرد .
همچنین در راستای پایداری صندوق و رفع دغدغه‌های موجود ،دو تصمیم مهم برای انجام سرمایه‌گذاری‌های جدید و موثر اتخاذ شده است که اخبار مسرت بخش آن در آینده نزدیک به اطلاع بازنشستگان عزیز و شاغلین محترم مشمول صندوق خواهد رسید.

کانون بازنشستگان صنایع مس ایران

توضیح اینکه :برخی از مصوبات ( تسهیلات نقدی و غیرنقدی ) قبلاً بر اساس مصوبات هیات مدیره موسسه صندوق بازنشستگی پرداخت می گردیده، لیکن جهت تحکم موضوع خوشبختانه به تصویب هیات امنای موسسه صندوق بازنشستگی(هیات مدیره شرکت مس) نیز رسانده شده است .

4 نظر برای “خبر خوش مدیرعامل صندوق بازنشستگی مصوبه جدید هیئت مدیره مس برای بازنشستگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *